Ubuntu 16.04 - Komunitní soutěž tapet, hudby a videí

Ubuntu 16.04 se rychle blíží a otevírají se brány všem nadšencům, kteří rádi fotí, vytváří videa nebo tvoří hudbu. Své výtvory při troše štěstí budete moci vidět ve finální verzi systému, která bude po dobu dvou let distribuována po celém světě.

Ubuntu Free Culture Showcase

Ubuntu Freen Culture Showcase je příležitost jak ukázat vysoce kvalitní, volně dostupný obsah v Ubuntu. Jádrem Ubuntu je ukázat volně dostupný software a volně dostupné umělecké věci a proto se každý cyklus vývoje otevírají možnosti pro všechny umělce, kteří chtějí své dílo ukázat milionům uživatelům Ubuntu po celém světě.

Jak se zúčastnit?

Do Ubuntu se při vydání dostanou nejzajímavější fotografie, ilustrovaná pozadí, hudba a videa. Všechna díla, která chcete publikovat, nesmí být v rozporu s filozofií Ubuntu (to znamená – žádná nahota, nadávky nebo cokoli, co by mohlo urazit uživatele).

Pozadí pracovní plochy

Pokud plánujete vložit své fotografie nebo grafické výtvory, měli byste dodržet několik jednoduchých pravidel. Základním pravidlem je jednoduchost. Je doporučeno zaměřit se na jeden hlavní bod, který bude vynikat. Samozřejmě byste neměli zapomenout na uživatelské prostředí, takže opatrně s levou a horní částí fotografie nebo grafického výtvoru. Rozlišení by mělo být 3840 x 2400.

Své výtvory pro pozadí pracovní plochy můžete sdílet na Flickru ve skupině Ubuntu Free Culture Showcase 16.04.

Video

Hledá se jednoduché video, které bude jakkoli odkazovat na Ubuntu. Video by mělo mít kolem 30 vteřin a rozlišení by mělo být 1280x720.

Video je potřeba sdílet na Video ve skupině Ubuntu Free Culture Showcase 16.04.

Hudba

Pokud máte zájem o sdílené svých výtvorů, můžete si připravit hudbu o délce dvou až pěti minut. Preferovaný formát je .ogg, což je formát, který je distribuován ve finální verzi systému.

Hudbu můžete přidat do skupiny Ubuntu Free Culture Showcase 16.04 na SoundCloud.